EasyJet zawiesza połączenie z Lublina do Mediolanu

20150409 120 40
Zdjęcie ilustracyjne | fot. easyJet

Wiele wskazuje na to, że wykonywane przez linie easyJet loty z Lublina do Mediolanu nie będą realizowane w nadchodzącym sezonie zimowym.

Połączenie między Lublinem a Mediolanem realizowane przez linie lotnicze easyJet zadebiutowało w październiku ubiegłego roku. Od tamtego czasu można było rezerwować loty do końca października.

– Chociaż trasa nie jest już dostępna od 26 października, możliwe jest, że powróci w przyszłym sezonie letnim, ponieważ na ten okres jeszcze nie ustalono rozkładu lotów – informuje portal lubelskielotnisko.pl.

Obecnie do Mediolanu linia easyJet lata z lubelskiego lotniska dwa razy w tygodniu.

To już kolejny przewoźnik, który likwiduje połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Na początku lipca linie Bravo Airways poinformowały o likwidacji połączenia na Ukrainę – Bravo Airways likwiduje połączenie z Lublina do Charkowa

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.