Dziś Światowy Dzień Kota! Czekamy na zdjęcia Waszych pupili

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Światowy Dzień Kota obchodzony jest 17 lutego. Internauci nazywają ten dzień „caturday”. To dobra okazja by pochwalić się zdjęciem swojego pupila. Wszystkie nadesłane fotografie umieścimy w specjalnej fotogalerii.

Wszystkie Mruczki mają dzisiaj swoje święto. Światowy Dzień Kota obchodzony jest w Polsce od 2006 roku. Celem jest podkreślenie roli kota w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi na problemy wolno żyjących i bezdomnych zwierząt. Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych.

Na zdjęcia Waszych kotów czekamy dziś przez cały dzień. Przesyłajcie je na adres: redakcja@spottedlublin.pl lub w komentarzu pod postem na naszym Facebooku. Pamiętajcie, aby w tytule maila wpisać „kot”, a w treści podać imię kota. Wszystkie opublikujemy w specjalnej fotogalerii.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.