Dziś poznamy nowe obostrzenia. Powrót pracy zdalnej? Wszystko na to wskazuje

student 849825 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W piątek premier Mateusz Morawiecki ogłosi kolejne restrykcje w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Chodzi o m.in. powrót pracy zdalnej dla pracowników biurowych.

Premier Mateusz Morawiecki podczas czwartkowej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym został zapytany o to, czy 1 listopada cmentarze w Polsce będą zamknięte dla odwiedzających. Premier odpowiedział, że stosowne informacje zostaną przekazane w piątek, 30 października.

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez RMF FM wynika, że premier będzie ponownie zachęcał do przechodzenia na pracę zdalną wszędzie tam, gdzie istnieje taka możliwość. Rząd ma również rozważać wprowadzenia nakazu zasłaniania ust i nosa w biurach oraz limitu osób przebywających na danej powierzchni biurowej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.