Dziś omijaj ul. Pszczelą. Drogowcy wymieniają tam asfalt — objazdy komunikacji miejskiej

Ulica Pszczela w Lublinie
Ulica Pszczela w Lublinie | fot. Mapy Google

Od godzin porannych zamknięta dla ruchu jest ul. Pszczelej w Lublinie. Ma to związek z prowadzonymi tam pracami drogowymi. Autobusy linii 78 jeżdżą objazdami.

Zamknięta ul. Pszczela

Drogowcy wymieniają warstwę ścieralną nawierzchni jezdni ul. Pszczelej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Krężnicką do wysokości przejazdu kolejowego. Utrudnienia potrwają do czwartku (21 lipca) do godz. 4.00 rano.

Z powodu planowanego zamknięcia fragmentu ulicy Pszczelej, od godziny 7.15 do zakończenia funkcjonowania komunikacji dziennej zmianie ulegnie trasa przejazdu linii nr 78.

Trasa przejazdu linii nr 78 w obu kierunkach przejazdu: … – Pasieczna – Krężnicka – Letniskowa – Kukułcza – Pszczela – Zemborzyce Podleśne

Kurs o godzinie 6:54 z Zemborzyc Podleśnych będzie ostatnim zrealizowanym podstawową trasą.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.