Dziś nic nie załatwisz w Wydziale Komunikacji. W piątek będzie podobnie

wydział komunikacji lublin czechowska 19a
Nowa siedziba Wydziału Komunikacji w Lublinie - ul. Czechowska 19A | fot. Google Street View

Dziś i jutro Wydział Komunikacji w Lublinie będzie nieczynny. Ma to związek z przeprowadzką wydziału do nowej lokalizacji.

Od poniedziałku (14 stycznia) Wydział Komunikacji będzie działał pod adresem ul. Czechowska 19A w Lublinie. W nowej siedzibie interesanci będą obsługiwani przy 15 stanowiskach do rejestracji oraz dodatkowych 4 stanowiskach do odbioru gotowych dokumentów takich jak prawo jazdy czy dowód rejestracyjny.

„W budynku znajduje się sala obsługi o powierzchni ok. 400m2 i poczekalnia około 25m2 z 20 miejscami siedzącymi oraz odpowiednio dostosowane miejsca socjalno-sanitarne takie jak toalety, pokój dla matki z dzieckiem, czy pokój socjalny dla pracowników. Do obsługi interesantów wykorzystywany będzie system kolejkowy” – wylicza Olga Mazurek-Podleśna z lubelskiego ratusza.

W budynku znajduje się łącznie blisko 50 miejsc siedzących, a przy ścianach zamontowane są blaty, które umożliwiają uzupełnienie dokumentów. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest wyposażony w windę, znajduje się przy nim także 30 miejsc parkingowych.

„Nowa siedziba posiada także odpowiednie archiwum do przechowywania dużych zasobów archiwalnych wydziału, które są wykorzystywane również w pracy bieżącej” – dodaje Mazurek-Podleśna.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.