Dziesiątki zgubionych tablic rejestracyjnych po nawałnicy w Lublinie

Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Romanowskiego
Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Romanowskiego | fot. czytelnik Tomek

„Poszukiwana rejestracja”, „Znalazłem tablicę rejestracyjną” – takie i wiele innych ogłoszeń ze zdjęciami zaczęli dziś do nas wysyłać nasi czytelnicy. Zgubione tablice rejestracyjne to też efekt wtorkowej nawałnicy, która przeszła przez Lublin.

Zgubiona tablica rejestracyjna po burzy w Lublinie

We wtorek rano na naszej stronie na Facebooku powstał wpis, pod którym mieszkańcy miasta mogą szukać swoich rejestracji i informować o tych, które sami znaleźli. Niektórzy natknęli się nawet na kilka sztuk. Czym prędzej publikują ich zdjęcia, by odnalazły właścicieli.

I tak na kilka sztuk można natknąć się przy ul. Romanowskiego, gdzie jeden z okolicznych mieszkańców zebrał je z ulicy i ustawił przy ogrodzeniu. Kolejne „blachy” zostały powbijane w ziemię przy ul. Koncertowej (przy kościele). Następne można znaleźć na ul. Związkowej, nieopodal myjni samochodowej. Podobnych przypadków jest dużo więcej.

ZOBACZ TEŻ: Nawałnica porwała z terenu budowy styropian i porozrzucała go po okolicy [NAGRANIA]

Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Romanowskiego | fot. czytelnik Tomek
Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Koncertowej
Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Koncertowej | fot. czytelniczka Anna
Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Związkowej
Znalezione tablice rejestracyjne przy ul. Związkowej | fot. Night Drive: Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy ktoś wie gdzie się podziały tablice rejestracyjne zgubione na ul. Związkowej dzisiaj po burzy? Była tam głeboka kałuża i dużo aut zgubiło tam swoje tablice. Szukałem swojej ale zostały tylko ramki i części ramek, naprawdę sporo tego.