Prędkość, emocje i rywalizacja. Dzień Kobiet na Krytym Torze Kartingowym Cartmax

Dzień Kobiet na Krytym Torze Kartingowym Cartmax | materiały prasowe

Dzień Kobiet z adrenaliną i zapachem benzyny w tle? Tak, jeżeli chcecie wyjątkowo spędzić ten dzień to nie może Was zabraknąć na Krytym Torze Kartingowym Cartmax, gdzie już 8 marca o godzinie 10:00 odbędą się zawody Ladies Racing!

Będzie to już kolejna edycja tych wyjątkowych zawodów tylko dla kobiet. Jak w poprzednich latach do wygrania będą wartościowe vouchery ufundowane przez Katalog Marzeń, Manie Strzelania i Galerię Olimp – kolejno na 100, 200 i 300 złotych za III, II i I miejsce. Ponad to każda z Pań otrzyma pakiet startowy z drobnymi upominkami a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia, zatrzymane na zdjęciach profesjonalnego fotografa.

Ladies Racing na Krytym Torze Kartingowym Cartmax

Zawodniczki startują w dwóch klasach PRO (zawodniczki, które startowały już w zawodach minimum 3 razy) oraz AMATOR (zawodniczki bez doświadczenia w zawodach). Dla wyrównania szans będzie obowiązywało doważanie do 70kg specjalnymi odważnikami, które umieszcza się w gokartach.

Zawody rozpoczną się odprawą zawodniczek, następnie będą kolejne etapy – dwa przejazdy kwalifikacyjne, w których Panie będą walczyć o jak najlepszą pozycję w wyścigu finałowym. Wyścig finałowy budzi zawsze najwięcej emocji, a walka o podium trwa do samego końca. Równie emocjonujący jest doping ze strony kibiców, którymi są zawsze partnerzy, mężowie, dzieci i przyjaciele zawodniczek.

Dzień Kobiet na Krytym Torze Kartingowym Cartmax | materiały prasowe

Nie trzeba posiadać wyjątkowych umiejętności, żeby wziąć udział w zawodach, liczy się tylko dobra zabawa i adrenalina. Żeby walczyć o miano najszybszej kobiety w Lublinie wystarczy zapisać się w recepcji toru, można to zrobić osobiście, wysyłając wiadomość na stronie Cartmax na Facebook’u lub dzwoniąc pod numer 511 100 610 oraz opłacić wpisowe w wysokości 100 zł.

Zawody Ladies Racing to pokaz prawdziwej kobiecej siły i determinacji. Jeżeli jesteś fanką motoryzacji, lubisz prędkość i rywalizacje w przyjaznej atmosferze podejmij wyzwanie, stań do walki i zostań najszybszą kobietą w Lublinie!

Kiedy? Niedziela 8 marca (Dzień Kobiet)
Gdzie? Kryty Tor Kartingowy Cartmax (parking Galerii Olimp)
Cena: Wpisowe 100 złotych
Zapisy: Recepcja toru nr tel. 511 100 610
Link do wydarzenia: Ladies Racing / zawody kartingowe dla kobiet!
Więcej informacji: cartmax.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.