Dzień Kobiet na Arenie Lublin

Z okazji Dnia Kobiet Arena Lublin przygotowała dla pań wyjątkowe atrakcje. A w programie m.in. pokaz wizażu, kurs samoobrony dla pań oraz dodatkowa niespodzianka. Udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Arena Lublin, przykładem innych stadionów polskich i europejskich, otwiera się na wszystkie grupy odbiorców i stara się pokazać trochę z innej strony – nie tylko, jako arena sportowych zmagań, ale także miejsce pełne innych ciekawych atrakcji.

8 marca nie trzeba być fanką piłki nożnej, aby odwiedzić nasz lubelski stadion. Tego dnia każda z pań będzie mogła poznać tajniki udanego makijażu i wypróbować na sobie eleganckie kosmetyki.

Po tej prezentacji następnym punktem będzie przejście na salę ćwiczeń, gdzie doświadczony trener poprowadzi kurs samoobrony dla kobiet. Dzięki temu, panie nauczą się, jak sobie radzić w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, co tym samym podniesie ich pewność siebie i sprawność fizyczną.

Wisienką na torcie będzie dodatkowa atrakcja, która pozwoli drogim paniom zrelaksować się po trudach treningu.

Impreza rozpocznie się o godz.16:00, a skończy ok. godz.19:00.

Chęć udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu należy zgłosić do czwartku (05.03.2015 r.) do godz.18:00 mailowo: [email protected], bądź telefonicznie: 724 990 230. Liczba miejsc ograniczona.

Dzień Kobiet na Arenie Lublin

 

fot. spottedlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.