Dzień Gracza LOTTO 25.01.2024

plakat dzień gracza lotto
fot. Lotto

Pula wypłaconych wygranych w 2023 roku na Lubelszczyźnie to ponad 159 milionów zł. Zapraszamy do kolektur.

Lubelskie wygrywa!

Lubelski Oddział Totalizatora Sportowego podsumował miniony 2023 rok. Łącznie Oddział wypłacił w grach liczbowych i loteriach 159 159 321,03 zł.

Najwyższą jednorazowo wypłaconą wygraną była wygrana w grze Lotto warta 8 623 079,7 zł. Szczęście naszemu graczowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Lwowskiej 116 B w Tomaszowie Lubelskim

W lubelskim w 2023 roku pojawiło się aż 7 nowych milionerów a w tym dwukrotnie padła główna wygrana w LOTTO. W grze Eurojackpot wysoka wygrana padła aż trzy razy!

Wygrane zaprezentowane w tabeli poniżej pokazują, że nasi klienci chętnie grają i wygrywają również w Mini Lotto, Multi Multi oraz Multi Multi z Plusem.

Zapraszamy do punktów LOTTO i na www.lotto.pl, a także do gry przez aplikację a naszym Graczom życzymy wysokich wygranych!

grafika wygrane Lublin 2023
fot. Lotto

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.