Dzień Dziecka z policjantami w Teodorówce

Policjanci na dniu dziecka z najmłodszymi
Policjanci z Teodorówki pokazali dzieciom tajniki pracy policjanta

Biłgorajscy policjanci wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce. Wydarzenie przyniosło dzieciom mnóstwo radości oraz było okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa przed wakacjami.

Spotkanie z policjantami pełne radości

Policjanci z biłgorajskiej komendy uczestniczyli w obchodach Dnia Dziecka, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce. Dzieci miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w radiowozie oraz obejrzenia sprzętu używanego przez policję. Spotkanie było również okazją do poznania codziennych obowiązków funkcjonariuszy.

Policjanci pokazują tajniki swojej pracy
Policyjne atrakcje na Dzień Dziecka

Podczas wizyty policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa związane ze zbliżającymi się wakacjami. Omówili podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z kąpielisk, zachowania na drodze oraz podczas wakacyjnego wypoczynku.

Policjanci i dzieciaki
Policjanci i najmłodsi. Dzień Dziecka w Teodorówce

Spotkanie upłynęło w atmosferze dobrej zabawy, a uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci. Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy wiele radości i bezpiecznych wakacji!

Czy macie jakieś ulubione wspomnienia z Dnia Dziecka? Podzielcie się nimi w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.