Dzień Dziecka z komunikacją miejską. Co przygotował ZTM Lublin?

Autobus MPK Lublin na ul. Lubartowskiej
Autobus MPK Lublin na ul. Lubartowskiej | fot. Dominik Wąsik

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca na najmłodszych pasażerów czekają atrakcje i niespodzianki, które Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Dzień Dziecka 2022 ZTM Lublin

Na potrzeby akcji, firma Pomelody udostępniła autorską muzykę, która wybrzmi i umili podróż w specjalnym trolejbusie, który 1 czerwca będzie kursował na linii nr 150. Dodatkowo, w pojeździe pracownicy ZTM w godz. 8-16 będą rozdawać dzieciom drobne upominki, a także i ilustrowane książeczki. Wnętrze pojazdu zostanie przyozdobione kolorowymi balonami.

Obcojęzyczne zapowiedzi głosowe w pojazdach

1 czerwca pasażerowie komunikacji miejskiej będą mogli usłyszeć w pojazdach zapowiedzi głosowe z życzeniami na Dzień Dziecka. Jest to wynik współpracy z Radą Studentów Lublina. Przygotowali oni dla najmłodszych mieszkańców – pasażerów, komunikaty z pozytywnym przekazem z okazji ich święta. Zapowiedzi będą emitowane na wybranych przystankach komunikacji miejskiej i są przygotowane w trzech językach: ukraińskim, angielskim i polskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.