Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017. Zobacz, kiedy obchodzimy

grandparents 1969824 1280 e1484671033273

Dzień Babci i Dziadka to jedno z tych świąt, o których nie można zapomnieć! Pamiętajmy o Babciach i Dziadkach nie tylko w te szczególne dni.

 

Tradycyjnie w styczniu wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie obchodzą swoje święto. Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, natomiast 22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka.

 

W tych dniach warto zaplanować wolny czas na wizytę u naszych dziadków. Warto też pomyśleć nad jakimś drobnym prezentem, który ucieszy naszych dziadków.

 

A Ty czego życzysz swojej Babci? Jakie życzenia złożysz Dziadkowi? A może sam jesteś już Babcią lub Dziadkiem? Czego życzyły Ci Twoje wnuki? Czekamy na komentarze 🙂

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.