Dzień Babci i Dziadka. To jedno z tych świąt, o których nie można zapomnieć!

old age 957492 1280 min e1453362908291
Staruszkowie | Zdjęcie ilustracyjne: shutterstock

Dzisiaj obchodzony jest Dzień Babci, w piątek przypada Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Babciach i Dziadkach nie tylko w te szczególne dni.

Dzień babci obchodzimy 21 stycznia, natomiast 22 stycznia obchodzimy dzień dziadka.

W tym dniu warto zaplanować wizytę u naszych dziadków. Czasem sama obecność wnucząt bywa najwspanialszym prezentem. Jakkolwiek warto też pomyśleć nad jakimś drobnym prezentem, który ucieszy naszych dziadków.

Przed dniem babci i dniem dziadka dobrze jest zaplanować wspólny czas, aby sprawił on wiele radości zarówno nam jak i seniorom. Zwykła rozmowa lub spacer z pewnością sprawią naszym dziadkom wiele przyjemności.

Może zamiast prezentu wystarczy po prostu rozmowa z Waszymi dziadkami? Czasem może się okazać, że nasza babcia i nasz dziadek nie są tacy starzy na jakich wyglądają.

A Ty czego życzysz swojej Babci? Jakie życzenia złożysz Dziadkowi? A może sam jesteś już Babcią lub Dziadkiem? Czego życzyły Ci Twoje wnuki? Czekamy na komentarze 🙂

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.