Dziecko wypadło z okna na drugim piętrze. Z obrażeniami ciała trafiło do szpitala

Dziecko wypadło z okna na drugim piętrze. Z obrażeniami ciała trafiło do szpitala
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Mieszkańcy zauważyli leżącego na chodniku przed kamienicą chłopca. Jak się okazało, dwulatek wypadł z okna na drugim piętrze. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątek po godz. 7 rano w jednej z kamienic przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Jak ustaliła policja, dwuletni chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze prosto na chodnik. Przytomny chłopiec został przetransportowany z obrażeniami ciała do szpitala.

W chwili zdarzenia w mieszkaniu był 32-letni ojciec chłopca. Badania alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Ojciec dziecka nie potrafił wytłumaczyć, w jaki sposób dwulatek mógł wypaść z okna.

Sprawę wypadku wyjaśniają policjanci.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.