DZIECIAKI PŁYWAJĄ W BASENIE PRZY UL. ŁABĘDZIEJ ZA ZŁOTÓWKĘ.

lab03 e1495291951437

Do 24 sierpnia dzieci do 15 roku życia w godz. 9-11 pływają w basenie MOSiR przy ul. Łabędziej za darmo. Promocja obowiązuje w dni robocze.

Codziennie do 24 sierpnia (z wyjątkiem sobót i świąt) dzieci do 15 roku życia pływają w basenie przy ul. Łabędziej za symboliczną złotówkę. Promocja obowiązuje w godz. 9–11. Każde dziecko może pływać w ramach promocji 60 minut (od przejścia przez bramkę do wyjścia).

Zniżka przysługuje wyłącznie dzieciom, opiekunowie płacą za bilet zgodnie z obowiązującym w tych godzinach cennikiem. Przy grupach zorganizowanych powyżej 7 osób opiekun wchodzi za darmo. Dzieci do 13 roku życia mogą wejść na pływalnię wyłącznie pod opieką dorosłych.

(© fot. MOSiR Lublin)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.