Dyskretne magazyny do przechowywania i ukrywania rzeczy już w Lublinie. Teraz możesz mieć je w przystępnej cenie

przechowaj co chcesz self storage magazyn samoobsługowy
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Masz małe mieszkanie bez komórki lokatorskiej lub z bardzo małą piwnicą i nie mieścisz się ze swoimi rzeczami? Sprzątanie domu to prawdziwa przeprawa przez zagraconą przestrzeń? Kiedy brakuje miejsca, możesz skorzystać z mini magazynu i przechowywać swoje rzeczy taniej niż myślisz. Małą skrytkę możesz wybrać też w sytuacji, kiedy chcesz przechować coś bez wiedzy innych.

Nie mieścisz się w domu?

Nie ukrywajmy – żyjemy w konsumpcyjnym świecie, który kusi nas mnogością dóbr. Chcemy kupować, korzystać i mieć, ale nasza życiowa przestrzeń często jest mocno ograniczona. Przechowywanie roweru, nart, instrumentów muzycznych czy sztucznej choinki czasami sprawia ogromny problem. Piwnica jest za mała lub nie ma jej w ogóle, a tylko nieliczne mieszkania mają specjalne pomieszczenia socjalne. Efekt jest taki, że upychamy rzeczy, gdzie się da i zamieniamy nasze domy w prawdziwe graciarnie.

Czy tak trzeba? Absolutnie nie. Możesz mieszkać w uporządkowanej, wręcz minimalistycznej przestrzeni bez konieczności pozbywania się przedmiotów. Po prostu przechowuj te, których nie potrzebujesz na co dzień w magazynie typu self-storage – swoim osobistym magazynie dostosowanym do potrzeb.

Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Idea magazynów typu self-storage przywędrowała do nas z zachodu. Znasz programy typu „Wojny Magazynowe”? Podobne magazyny działają również w Polsce, a Lublinie są aż 2 i możesz w nich przechowywać niemalże wszystko, co chcesz – ubrania, sprzęt sportowy, instrumenty, meble, niepsująca się żywność, towar przeznaczony do sprzedaży przez Internet, a nawet te rzeczy, których posiadanie wolisz zachować w tajemnicy. Może to być np. prezent niespodzianka dla kogoś bliskiego, rzeczy związane z fascynującym, aczkolwiek nieco wstydliwym hobby czy zakupy, o których niekoniecznie musi wiedzieć Twoja druga połówka.

Pierwszy dyskretny magazyn self-storage firmy Przechowaj Co Chcesz od kilku lat działa przy ulicy Smoluchowskiego 1, a w połowie września 2021 otwarty zostanie drugi zlokalizowany pod adresem Stefczyka 30.

Na przełomie września i października w oddziale przy ulicy Stefczyka 30 dostępne będą magazyny o powierzchniach: 1, 2, 3, 4, 6, 8 i 12 m2.

przechowaj co chcesz self storage magazyn samoobsługowy
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Remont w domu? Skorzystaj z magazynu self-storage

Robisz remont w mieszkaniu, domu lub biurze i nie masz gdzie przechować mebli i całego wyposażenia? Magazyn self-storage jest najbezpieczniejszym miejscem.

  • Nikt poza Tobą nie ma dostępu do wynajętej powierzchni.
  • Możesz wybrać dowolną wielkość skrytki – 1, 2, 3, 6 lub więcej metrów kwadratowych – dokładnie tyle, ile potrzebujesz.
  • W magazynie skorzystasz z podjazdu i specjalnych wózków ułatwiających transport swoich rzeczy.
  • Zapłacisz tylko za wykorzystaną powierzchnię i zaoszczędzisz pieniądze.
  • W magazynach jest monitoring i odpowiednie warunki pod względem temperatury i wilgotności umożliwiające bezpieczne przechowywanie różnych towarów.
magazyn samoobslugowy zamkniety na klodke
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Kiedy warto wynająć przestrzeń magazynową?

Sytuacji, w których może zaistnieć potrzeba wynajmu dodatkowej powierzchni do przechowywania, jest wiele. Magazyn self-storage przyda się wtedy, gdy:

  • prowadzisz działalność w terenie (np. usługi muzyczne czy fryzjerskie) i chcesz przechowywać swoje narzędzia pracy;
  • robisz remont mieszkania i musisz przechować stary sprzęt do czasu zakończenia remontu lub do momentu sprzedaży niepotrzebnych już rzeczy;
  • masz coś, czego nie chcesz pokazywać innym i szukasz dyskretnego miejsca na przechowywanie;
  • prowadzisz sklep internetowy i nie masz możliwości składowania towaru w domu;
  • kupujesz rzeczy do późniejszej odsprzedaży i musisz je czasowo magazynować.

Opisane wyżej sytuacje to oczywiście tylko przykłady – z magazynu self-storage możesz też skorzystać w wielu innych sytuacjach.

Dowiedz się więcej o mini magazynach pod adresem przechowajcochcesz.pl – sprawdź cennik i warunki, a później po prostu… Przechowaj Co Chcesz.

wozek do transportowania rzeczy do magazyny samoobslugowego
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.