Dym był widoczny z wielu kilometrów. Poranny pożar pod Lublinem

Pożar w Dysie pod Lublinem
Pożar w Dysie pod Lublinem | fot. mł. bryg. Paweł Kasperek, JRG 4

Pożar budynku gospodarczego w podlubelskim Dysie spowodował utworzenie się intensywnego dymu, który był widoczny z wielu kilometrów.

Pożar w Dysie

Do pożaru doszło we wtorek (6.07) przed godz. 9 przy ul. Bernatówka w Dysie pod Lublinem. Strażacy zostali powiadomieni o pożarze budynku gospodarczego. Intensywne zadymienie było widoczne z wielu kilometrów.

W momencie dojazdu na miejsce zdarzenia zastępów strażacy zastali całkowicie objęty ogniem drewniany budynek gospodarczy. W celu ugaszenia pożaru podano dwa prądy gaśnicze wody.

Po ugaszeniu ognia przeprowadzono prace rozbiórkowe budynku. W wyniku zdarzenia budynek uległ całkowitemu zniszczeniu, straty oszacowano wstępnie na 30 tys. zł.

Pożar w Dysie pod Lublinem
Pożar w Dysie pod Lublinem | fot. mł. bryg. Paweł Kasperek, JRG 4
Pożar w Dysie pod Lublinem
Pożar w Dysie pod Lublinem | fot. mł. bryg. Paweł Kasperek, JRG 4WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.