Dworzec PKS w Lublinie: Poczekalnia czynna przez całą dobę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od najbliższej niedzieli poczekalnia dworca autobusowego PKS w Lublinie będzie otwarta przez całą dobę. Taką decyzję podjął zarząd Lubelskich Dworców.

Do tej pory poczekalnia na dworcu PKS była czynna w godzinach od 6.00 do 22.00. Budziło to wiele kontrowersji, ponieważ 7% ruchu autobusowego odbywa się właśnie w godzinach nocnych. Pasażerowie skarżyli się, że muszą marznąć na dworze do czasu przyjazdu autobusu.

Od niedzieli, 15 kwietnia podróżni, którzy będą czekać na nocy autobus będą mogli spędzić ten czas w poczekalni, ponieważ ta ma być otwarta przez całą dobę. Nie zmienią się natomiast godziny pracy kas na dworcu PKS. Nadal będzie można z nich korzystać od godziny 6.00 do 22.00.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Według mnie jest to niezłe mydlenie oczu, ponieważ często bywam na tym dworcu i śmieszy mnie to że tak naprawdę nie mają tam ochrony z prawdziwego zdarzenia, a dworzec takową powinien posiadać ze zrozumiałych przyczyn, dlatego też zastanawiam się kto zapewni podróżnym czekającym na autobus bezpieczeństwo bo na pewno nie ci panowie w podeszłym wieku mający problem z poruszaniem się (chodzi o to że wcześniej wspomnieni panowie ledwo co radzą sobie z chodzeniem)