Dwie osoby w ciągu pół godziny straciły prawa jazdy za prędkość

Dwie osoby w ciągu pół godziny straciły prawo jazdy za prędkość
Pomiar prędkości | fot. Policja

Patrol krasnostawskiej drogówki kontrolował prędkość na drodze w miejscowości Różki. Niestety dwie osoby jechały dużo za szybko. Konsekwencje były surowe.

Kontrola prędkości prowadzona była w sobotę (30 czerwca) na drodze wojewódzkiej nr 842 w miejscowości Różki w gminie Żółkiewka. Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Na pierwszy „rzut” poszedł kierowca mitsubishi, który jechał z prędkością 109 km/h. Za kierownicą siedział 31-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Ponadto mężczyzna ukarany został mandatem w kwocie 400 złotych, a do jego konta zostało doliczone 10 punktów karnych.

Podobny los spotkał pół godziny później w tym samym miejscu 39-letniego mieszkańca Sandomierza. Jechał on osobowym Nissanem z prędkością 116 km/h. Jemu również zostało zatrzymane prawo jazdy i otrzymał taką samą ilość punktów karnych oraz mandat w wysokości 400 zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.