Dwie ofiary czadu w Dominowie

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Dwie ofiary śmiertelne – to skutek zatrucia tlenkiem węgla, do którego doszło w jednym z budynków mieszkalnych w Dominowie w gminie Mełgiew.

W czwartek, po godz. 20.00 dyżurny świdnickiej policji odebrał telefon od jednego z mieszkańców Dominowa. Mężczyzna próbował skontaktować się z dwójką znajomych. Zaniepokojony brakiem kontaktu, postanowił wybić szybę w ich domu i dostać się do środka. Mężczyzna w środku znalazł zwłoki dwóch osób.

– Policjanci ustalili, że zatrucie tlenkiem węgla było prawdopodobnie przyczyną zgonu 64-letniego mieszkańca posesji oraz jego 47-letniej siostry. Dom ogrzewany był piecem kaflowym. Teraz zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni okoliczności śmierci rodzeństwa – tłumaczy Paweł Leśny z KPP w Świdniku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.