Dwa dni pod rząd złapano 44-latka na zbyt szybkiej jeździe. Dostał mandaty na 5 tys. zł

44-latek z BMW jechał po S17 ponad 230 km/h
44-latek z BMW jechał po S17 ponad 230 km/h | fot. KPP Puławy

Policjanci puławskiej drogówki dwukrotnie, dzień po dniu zatrzymali tego samego kierowcę BMW, który na drodze S17 w kierunku Lublina znacząco przekroczył prędkość. Został ukarany mandatami na łączną kwotę 5 tys. zł.

Kierowca BMW ukarany mandatami za przekroczenie prędkości

Policjanci z puławskiego wydziału ruchu drogowego w ciągu dwóch dni zatrzymali do kontroli tego samego kierowcę, 44-letniego mieszkańca Wilna. Mężczyzna, kierując samochodem marki BMW, na drodze S17 w kierunku Lublina znacząco przekroczył dopuszczalną prędkość, za co został ukarany mandatami karnymi w wysokości 1500 oraz 2500 złotych.

Wczoraj jechał z prędkością aż 230 km/h i dodatkowo popełnił wykroczenie polegające na wyprzedzaniu innego pojazdu z niewłaściwej strony, za co również otrzymał mandat karny – 1000 złotych. W sumie, w ciągu dwóch dni, na 44-latka policjanci nałożyli mandaty karne w wysokości 5 tysięcy złotych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.