Duży pożar na terenie jednej z firm w Lublinie. Dym widoczny był z wielu kilometrów

Pożar na terenie jednej z firm przy ul. Węglowej w Lublinie | fot. czytelnik Michał

Strażacy już drugi raz dzisiaj walczyli z pożarem na terenie jednej z firm przy ul. Węglowej w Lublinie. Przypomnijmy, że w nocy spłonęło tam 600 plastikowych zbiorników po substancjach chemicznych.

Czarny dym nad Lublinem widoczny był z wielu kilometrów

Strażacy wyjaśniają okoliczności nocnego pożaru, do którego doszło w nocy ze środy na czwartek na terenie jednej z firm przy ul. Węglowej na lubelskim Wrotkowie. W wyniku pożaru spłonęło 600 plastikowych zbiorników po substancjach chemicznych, ale też kontenery mieszkalne. Strażacy walczyli z ogniem przez kilka godzin.

W czwartek przed godz. 18 strażacy ponownie interweniowali w tym miejscu, gdzie doszło do ponownego pożaru zbiorników. Na miejscu z ogniem walczyło sześć zastępów straży pożarnej. Ciemny dym widoczny był z wielu kilometrów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.