Duże utrudnienia na S12 w kierunku Chełma. Zderzenie dwóch aut, zablokowany jeden pas ruchu

Zderzenie smarta z audi na S12 - obwodnica Piask
Zderzenie smarta z audi na S12 - obwodnica Piask | fot. czytelnik Kamil

Na drodze ekspresowej S12 na wysokości Piask doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia występują utrudnienia w ruchu w kierunku Chełma. Jeden pas zablokowany.

Do zdarzenia doszło w piątek (17.11) przed godz. 15 na drodze ekspresowej S12 w Piaskach. Pomiędzy węzłami Piaski Zachód i Piaski Wschód na jezdni w kierunku Chełma doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: audi i smarta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi zjechał na prawy pas, doprowadzając do zderzenia ze smartem. Na ten moment nic nie wiadomo o osobach poszkodowanych. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Chełma. Ruch odbywa się lewym pasem jezdni.

Na miejscu są już policjanci. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.