Duże opóźnienia komunikacji miejskiej. Wszystko przez warunki atmosferyczne

Duże opóźnienia komunikacji miejskiej. Wszystko przez warunki atmosferyczne
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych występują duże opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej w Lublinie.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne (gęsta mgła i miejscowe oblodzenia) utrzymujące się od wczesnych godzin porannych, występują utrudnienia i opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Największe opóźnienia dotyczą komunikacji trolejbusowej, gdyż marznąca, opadająca mgła osadza się na przewodach trakcji trolejbusowej, tym samym powoduje jej miejscowe oblodzenia i utrudnienia w kursowaniu” – mówi Justyna Góźdź, rzecznik prasowy ZTM w Lublinie.

Z uwagi na wyjątkową sytuację ZTM prosi, aby pasażerowie korzystali z systemu dynamicznej informacji pasażerskiej [LINK], który pokazuje aktualne położenie danego pojazdu/linii.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.