Duża część Aqua Lublin zamknięta. Wszystko przez klienta, który zwymiotował

12091328 102447566781057 3546926130427152318 o
fot. AQUA Lublin

Do końca dnia niedostępna ma być duża część kompleksu basenów Aqua Lublin. Wszystko przez osobę, która zwymiotowała na płytki podłogowe niedaleko basenów.

Do tego incydentu doszło dziś przed południem w części dużej rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin. 

Jeden z klientów zanieczyścił ciąg pieszy pomiędzy basenami w części rekreacyjnej. Nie doszło do zanieczyszczenia wody” – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Bystrzyca.

Na czas dezynfekcji wody w atrakcjach narażonych na zanieczyszczenie dostępne są atrakcje małej strefy, czyli basen zewnętrzny, leżanki z hydromasażem, ścianka wspinaczkowa i plac wodny dla dzieci.

Liczymy na to, że jutro niedostępna część rekreacji zostanie otwarta” – dodaje Bednarczyk.

Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na kompleks basenów zostały obniżone. Do godz. 16 bilety za wejście na czynną część obiektu zostały obniżone o 75%, natomiast po godz. 16 cena biletów wyniesie ich 50% wartości.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.