Duża awaria wodociągowa w Lublinie. Obniżone ciśnienie lub brak wody w kranach

Awaria wodociągu w rejonie skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Krochmalną
Awaria wodociągu w rejonie skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Krochmalną | fot. czytelnik Bartek

Mieszkańcy informują nas o dużej awarii wodociągowej, do której doszło na terenie Lublina. Skutki awarii odczuwają m.in. mieszkańcy dzielnicy Czuby.

Awaria wodociągu w Lublinie 8 października

Do awarii wodociągu doszło w piątek (8.10) przed godz. 14 na terenie dzielnicy Czuby w Lublinie. Wody nie ma na takich ulicach jak: Bursztynowa, Wyżynna, Rubinowa, Różana, Szafirowa, Romantyczna, Janowska, Agatowa, Topazowa, Wodopojna, Sasankowa.

Z informacji przekazanych przez MPWiK wynika, że w związku z awarią magistrali wodociągowej wystąpią braki wody m.in. w dzielnicy Czuby, osiedlu Poręba, ul. Janowskiej i ul. Krężnickiej.

Jak zapewnia MPWiK, awaria zostanie usunięta do końca dnia. Mieszkańcy mogą zauważyć obniżone ciśnienie w kranach lub czasowy brak wody.

Aktualizacja

W zwiazku z awarią na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dopływie zimnej i ciepłej wody do budynków przy:

  • ul. Turkusowej 1 – do części budynku,
  • ul. Bursztynowej 12 – do części budynku,
  • ul. Turkusowej 12b,
  • ul. Szafirowej 4a.

Na miejsce zostanie podstawiony beczkowóz. Utrudnienia potrwają do godz. 22:00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.