DRZWI OTWARTE Z BEZPIECZNYM KREDYTEM 2%. Specjaliści bezpłatnie doradzą Ci, jak pozyskać dopłatę z rządowego programu

Dni otwarte mBank
Dni Otwarte mBank - materiały nadesłane

W ramach programu Bezpieczny Kredyt 2% możesz uzyskać dopłatę na zakup pierwszego mieszkania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź do Placówki Stacjonarnej mFinanse Lublin w weekend 3-4 czerwca 2023 r. na Drzwi Otwarte z Bezpiecznym Kredytem 2%, a nasi specjaliści bezpłatnie doradzą Ci jak pozyskać dopłatę z rządowego programu.

Zakup pierwszego mieszkania w Lublinie

Marzysz o swoim pierwszym mieszkaniu, ale brakuje Ci pieniędzy na zakup? Możemy pomóc! Przyjdź do naszego biura w weekend 3-4 czerwca, a bezpłatnie doradzimy, jak pozyskać dopłatę z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Eksperci kredytowi mFinanse będą na Ciebie czekać od godz. 10:00 do 18:00 w sobotę i w niedzielę.

Dlaczego warto skorzystać z dni otwartych?

  • wyjaśnimy, jak działa program i czy możesz wziąć w nim udział,
  • sprawdzimy Twoją zdolność kredytową,
  • przekażemy listę dokumentów, których będziesz potrzebował, aby skorzystać z programu.

Zapraszamy już 3-4 czerwca do Placówki Stacjonarnej mFinanse Lublin przy ul. Jana Pawła II 17 w Lublinie. Przed wizytą wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby ustalić dogodną godzinę spotkania z naszym konsultantem: https://lnkd.in/d_vN5JY7 (wejdź w link i wybierz »chcę porozmawiać«).

Jeśli wolisz inną formę kontaktu:

ZACHĘCAMY DO OBSERWOWANIA NASZEJ STRONY!

Będziemy na bieżąco informować o aktualnościach, a także kolejnych wydarzeniach, które będziemy organizować.

Do zobaczenia!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.