Druga Dycha do Maratonu. Utrudnienia w ruchu

Druga Dycha do Maratonu już w niedzielę 23 listopada. Start biegu na dystansie 10 kilometrów znajdować się będzie przed Areną Lublin, meta – na płycie stadionu. W związku z tym na trasie biegu, w godz. 11 – 12.30, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Termin i miejsce

23 listopada 2014 r, niedziela, godzina 11.00, start przed stadionem miejskim Arena Lublin, meta na płycie boiska.

Zapisy

Zapisów dokonywać można od 22 października do 19 listopada do godz.12.00 za pomocą e-formularza w serwisie STS-Timing. W dniach 21 i 22 listopada zapisu będzie można dokonać w Biurze Zawodów, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń. Liczba uczestników biegu ograniczona jest do 1200 osób.

Opłata startowa

Opłata startowa wynosi 30 zł przy płatności elektronicznej do 19 listopada oraz 40 zł przy rejestracji w Biurze Zawodów. Osoby, które wniosą opłatę startową przez internet w dniach 18 i 19 listopada powinny posiadać przy sobie potwierdzenie wniesienia opłaty do okazania podczas weryfikacji w Biurze Zawodów.

Biuro Zawodów

21 i 22 listopada (piątek i sobota) Biuro Zawodów będzie się mieścić w Galerii Handlowej Gala przy ul. Fabrycznej 2, w Sklepie Biegacza (II piętro). 23 listopada (niedziela) Biuro Zawodów zostanie przeniesione w okolice startu w wyznaczonym miejscu na terenie Stadionu Arena Lublin mieszczącego się przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

Biuro Zawodów będzie działać:

21 listopada (piątek) w godzinach 12.00 – 18.00

22 listopada (sobota) w godzinach 10.00 – 18.00

23 listopada (niedziela) w godzinach 8.30 – 10.00

UWAGA! W dniu biegu 23 listopada zapisy oraz opłaty za udział w biegu nie będą przyjmowane. Biuro Zawodów będzie jedynie weryfikować zawodników oraz wydawać opłacone pakiety startowe.

Po otrzymaniu pakietu startowego każdy z uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia poprawności danych zakodowanych w chipie.

Trasa

Trasa biegu o długości 10 kilometrów będzie oznaczona co 1 kilometr znakami poziomymi i pionowymi. Start biegu znajdować się będzie przed stadionem Arena Lublin, meta na płycie boiska. Trasa w całości asfaltowa prowadzi ulicami Lublina. Szczegółowy przebieg trasy pokazany jest na mapie poniżej.

 

2 dycha mapa

Utrudnienia w ruchu

Bieg będzie odbywał się przy ruchu częściowo ograniczonym. Wszystkie skrzyżowania na trasie biegu będą zabezpieczone przez policję. Bezpieczeństwo uczestników imprezy zapewni organizator własnymi siłami, natomiast ruchu drogowego zapewnią służby policyjne.

Po zakończonych zawodach pasy drogowe na trasie biegu zostaną przywrócone do stanu pierwotnego.

Bieg rozpocznie się o godz. 11 na  terenia Areny Lublin. Następnie uczestnicy wykorzystają: .ul. Stadionowa, ul. Lubelskiego Lipca ’80 (odcinek wzdłuż obiektu stadionu), ul. Cukrownicza, ul. Krochmalna (całą szerokość na odcinku od ul. Cukrowniczej do ul. Diamentowej), ul. Jana Pawła II, ul. Filaretów, ul. Zana, ul. Nadbystrzycka, ul. Krochmalna, ul. Cukrownicza, ul. Lubelskiego Lipca ’80 (odcinek wzdłuż obiektu stadionu), ul. Stadionowa, meta na terenie stadionu miejskiego.

2 dycha fot

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.