Druga Dycha do Maratonu już w niedzielę. Będą utrudnienia (trasa)

1448309059644459

Blisko półtora tysiąca zawodników zapisało się już do biegu Druga Dycha do Maratonu. Start i meta zlokalizowane są przy Arenie Lublin. Spore utrudnienia dla kierowców.

Udział w niedzielnym wydarzeniu opłaciło blisko półtora tysiąca osób. To o 300 więcej niż podstawowy limit – W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Drugą Dychą do Maratonu, zwiększyliśmy limit pakietów startowych. Nowy limit to 1500 miejsc – informują organizatorzy biegu.

Druga Dycha to jedna z czterech imprez, które przygotowują amatorów biegania do Maratonu Lubelskiego. Druga Dycha jest zaplanowana na niedzielę, 20 listopada. Start spod stadionu Arena Lublin o godz. 12.

Trasa będzie przebiegać m.in. ulicami Zana, Nadbystrzycką i Krochmalną. Na bieg można zapisywać się tutaj: ZAPISY.

Trasa

1477581130b5603f

Biegi dla dzieci

Podobnie jak przed Pierwszą Dychą do Maratonu, tak i tym razem przed startem „Drugiej Dychy do Maratonu” w ramach sportowej rywalizacji zmierzą się najmłodsi biegacze.

Biegi odbędą się na dystansach od 100 m do 1000 m w zależności od rocznika urodzenia z podziałem na dziewczynki i chłopców. Udział w biegu jest bezpłatny. Szczegółowe informację znajdziecie tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.