Drożeją bilety na wszystkich obiektach MOSiR w Lublinie. Zobacz cennik

Strefa rekreacji na Aqua Lublin
Aqua Lublin | fot. MOSiR

MOSiR Bystrzyca poinformował o nowych cennikach, jakie będą obowiązywały na obiektach: Aqua Lublin, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia, Strefie H2O i Icemanii. Klientów czekają podwyżki.

Od 1 stycznia 2018 r. zmienią się cenniki obiektów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie. Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (Aqua Lublin, Strefa H2O i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.

Podwyższenie cen biletów na wszystkich obiektach jest spowodowane wzrostem kosztów funkcjonowania spółki w 2018 r. – Wprowadzenie zmian w cennikach jest konieczne m.in. ze względu na zmiany w prawie pracy, które zaczną obowiązywać od początku 2018 roku. Mowa tu o wzroście płacy minimalnej i stawki godzinowej – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”.

Na obiektach zarządzanych przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie, Spółka korzysta z usług zewnętrznych firm w znacznym zakresie ich obsługi. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Zmiany w prawie pracy przełożą się bezpośrednio na wzrost kosztów funkcjonowania obiektów o kilkadziesiąt procent.

– Wzrastają także koszty chemii basenowej – podchlorynu, który jest podstawowym materiałem dezynfekującym wodę basenową – o ok. 17 %. Obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi ze względu na czas ich funkcjonowania – szacowany wzrost kosztów o ok. 20 % – dodaje Bednarczyk.

Aqua Lublin – cennik 2018

Za normalny bilet 75-minutowy do kompleksu basenów Aqua Lublin zapłacimy 21 zł, czyli o 1 zł więcej. Za ulgowy 16 zł (wzrost o 1 zł). Normalny bilet 180-minutowy ma kosztować 42 zł (wzrost o 2 zł), a ulgowy 33 zł (wzrost o 2 zł). Bilet „no limit” normalny kosztuje 54 zł, zaś ulgowy 36 zł. W ofercie „happy hours” (w dni robocze od poniedziałku do piątku, od godz. 6.15 do 16) zapłacimy połowę mniej za bilety 75 i 180 min.

Podwyżka cen dotyczy również w saunarium. Normalny 75-minutowy będzie kosztować 25 zł (wzrost o 1 zł), 180-minutowy 50 zł (o 2 zł więcej), zaś „no limit” zdrożeje do 77 zł, czyli o 1 zł. Ulgowy 75-minutowy będzie w cenie 20 zł, 180-minutowy kosztować ma 39 zł, a „no limit” 66 zł.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia – cennik 2018

Za normalny bilet 60-minutowy do strefy basenowej zapłacimy 14 zł, za ulgowy 10 zł. Za 120-minutowy odpowiednio 26 zł i 18 zł. W promocji „tanie pływanie” (poniedziałek–piątek, do godz. 15) za 60-minutowy bilet normalny zapłacimy 10 zł, za ulgowy 8 zł, zaś seniorzy 7 zł. Natomiast za 120-minutowy normalny 17 zł, a za ulgowy 13 zł.

Za bilet normalny ważny w kompleksie basenów, jak i w saunach trzeba będzie zapłacić 18 zł w wersji 60-minutowej lub 34 zł w wariancie 120-minutowym. Ulgowe będą kosztować 14 zł i 26 zł.

Strefa H2O – cennik 2018

Na basenie przy Al. Zygmuntowskich za normalny bilet 60-minutowy zapłacimy 13 zł, za ulgowy 9 zł. W ofercie „tanie pływanie” (poniedziałek–piątek, do godz. 15) bilet normalny będzie kosztować 8 zł, ulgowy 6 zł, również 6 zł zapłacą seniorzy.

Lodowisko Icemania – cennik 2018

W dni powszednie za 60 minut zapłacimy 11 zł za bilet normalny i 14 zł za rodzinny (rodzic plus dziecko do lat 18). Po godzinie 15.30 oraz w ferie ceny mają wynosić odpowiednio 14 i 19 zł.

Cenniki obiektów na kolejnych stronach

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zamiast wypisywac debilne komentarze trzeba sie zastanowic nad higiena osobista i zalatwianiem swoich potrzeb w basenie. Takie bydlo to na łąki. Za kazdy dzien przerwy obiekt musi placic za wynagrodzenie, chemie, i wszelkie inne rachunki,a nie ma zadnego przychodu. Ktos ma dokladac, bo same osoby korzystajace nie potrafia sie zachowac dostatecznie dobrze jak na mieszkanca miejsca inspiracji ?