Drażniło ich światło. Pijane, chwiejnym krokiem rozwaliły słupki

Drażniło ich światło. Pijane, chwiejnym krokiem rozwaliły słupki - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
© Policja

Idą chwiejnym krokiem, przewracają się, a następnie niszczą słupki oświetleniowe – takie zachowanie młodych „kobiet” zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym zarejestrowane zostały młode kobiety idące wzdłuż budynku centrum badawczego UMCS przy ul. Głębokiej 39 w kierunku miasteczka akademickiego.

Kobiety idą chwiejnym krokiem, przewracają się. W pewnym momencie jedna z kobiet kopie słupki, a następnie dołącza do niej druga z kobiet, ubrana w ciemne spodnie z rozdarciami na kolanach. Do tego zdarzenia doszło 18 marca br. około godziny 21.

Kilka dni później tj. 23 marca br. jedna z tych kobiet ponownie przewróciła słupki, które do czasu naprawy zostały ustawione. Wszystkie kobiety posiadały charakterystyczne czarne torebki z napisem „NIKE”.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.