Dramat w Lublinie. Kobieta zmarła w autobusie miejskim

mpk lublin ztm stop
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę w autobusie komunikacji miejskiej jedna z pasażerek osunęła się i upadła na podłogę. Jej życia nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia w autobusie komunikacji miejskiej doszło w niedzielę około godz. 9.30 w Lublinie. W trakcie realizacji kursu na linii nr 3 na przystanku Plac Bychawski jedna z pasażerek z nieznanych przyczyn osunęła się i upadła na podłogę.

Jako pierwsi zainterweniowali pasażerowie autobusu. Kobieta zmarła, mimo udzielonej jej przez pasażerów pierwszej pomocy przedmedycznej oraz dalszej resuscytacji (prób przywrócenia czynności krążeniowo-oddechowych) prowadzonej przez wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Kobietą okazała się być 70-letnia mieszkanka Lublina. Z ustaleń policji wynika, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.