Dramat rodziców z Lublina. Kiedy się obudzili, dziecko nie dawało oznak życia

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci dwumiesięcznego dziecka. Kiedy rodzice rano się obudzili, niemowlę już się nie ruszało i nie oddychało.

Rodzinna tragedia

Do zdarzenia doszło w środę (23.06) przy ul. Puchacza w Lublinie. O sprawie zaalarmowała nas jedna z czytelniczek, która poinformowała nas o interwencji policji i zespołu ratownictwa medycznego w jednym z bloków. Z jej relacji wynikało, że policjanci wyprowadzili z bloku kobietę w kajdankach.

Interwencję policji potwierdza kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Ze zgłoszenia wynikało, że w mieszkaniu znajduje się 2-miesięczne dziecko bez oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon dziecka. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kiedy rodzice obudzili się w środę rano, zauważyli, że ich dziecko jest martwe. Natychmiast kobieta powiadomiła o tym zespół ratownictwa medycznego. Policjanci wykluczyli, by do śmierci niemowlaka przyczyniły się osoby trzecie. Wstępne ustalenia wskazują na śmierć naturalną, ponieważ dziecko było ciężko chore.

Policjanci potwierdzili również, że matka dziecka została zatrzymana i wyprowadzona w kajdankach z mieszkania. Nie miało to jednak nic wspólnego ze śmiercią dziecka. Jak się okazało, kobieta miała nieopłaconą grzywnę. Po uregulowaniu została zwolniona do domu.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. brawa dla policji! jak tam można 🙁 dziecko kobiecie umarło a oni za grzywna ja jeszcze skuli w kajdany i wyprowadzili z domu jak przestępcę w taki momencie. nie dopisania jest co się w Polsce wyrabia.

  2. Wyrazy współczucia dla rodziców maluszka…. A do zachowania Policji to brak mi słów… Kobieta stracila dziecko a oni co? W kajdany za grzywnę żenada

  3. Przy ul. Puchaczej. Nazwa ulicy pochodzi od takiego zwierzęcia że skrzydłami, a nie od kolesia o nazwisku Puchacz.

  4. Policja – zero wyczucia sytuacji i psychologii. Każdy wiele mówi o psychologii w pracy a w praktyce każdy ma to w du….e…!!!! Piękna nasza Polska cała…..