Dramat koło Chełma. Sześciolatka wybiegła na drogę, prosto pod samochód. Interweniował śmigłowiec LPR

Dziecko potrącone przez samochód w miejscowości Srebrzyszcze koło Chełma
Dziecko potrącone przez samochód w miejscowości Srebrzyszcze koło Chełma | fot. KMP Chełm

6-latka, która była pod opieką dorosłego opiekuna, niespodziewanie wbiegła na drogę, prosto pod nadjeżdżający samochód. Do dramatycznego zdarzenia doszło w miejscowości Srebrzyszcze koło Chełma.

Dziewczyna wbiegła prosto pod samochód

Do wypadku doszło w niedzielę (28.04) około godz. 18:30 w miejscowości Srebrzyszcze koło Chełma. Tam 6-letnia dziewczynka wybiegła sprzed przystanku na jezdnię i wpadła wprost pod nadjeżdżające auto. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący mazdą 52-letni mężczyzna z gminy Chełm jadąc prawidłowo swoim pasem ruchu, potrącił 6-letnią dziewczynkę, która nagle wbiegła na jezdnię. Prawdopodobnie chciała przebiec na drugą stronę drogi. Była pod opieką dorosłego opiekuna.

6-latka z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Policjanci z Chełma ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Badanie alkomatem kierującego mazdą wykazało, że był trzeźwy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.