Dożynki wojewódzkie 2022 w Radawcu. Wystąpią: Dejw, Dawid Kwiatkowski, Wilki

dożynki radawiec
Dożynki Wojewódzkie w Radawcu | materiały organizatora

Dożynki województwa lubelskiego 2022 odbędą się w Radawcu. Imprezę zaplanowano na niedzielę, 11 września. Będą koncerty, stoiska gospodyń, konkursy i wiele atrakcji.

Dożynki 2022 w Radawcu

Dożynki województwa lubelskiego 2022 odbędą się 11 września (niedziela) na terenie lotniska sportowego w Radawcu. Impreza po dwóch latach wraca do Radawca. Ostatnie dwie edycje imprezy odbyły się w Bełżycach (2020 r.) i Lubyczy Królewskiej (2021 r.).

Dożynki wojewódzkie 2022 rozpoczną się uroczystą mszą świętą. Po mszy na terenie lotniska w Radawcu odbędzie się część obrzędowa dożynek, podczas których przewidziano wystąpienia gospodarzy dożynek i zaproszonych gości.

Następnie zaplanowano rozrywkową część dożynek wojewódzkich 2022. Spodziewać się można występów zespołów ludowych, stoisk kół gospodyń wiejskich, konkursów, strefy zabaw. Tego dnia w lotnisku sportowym w Radawcy odbędą się także koncerty. Tegoroczne gwiazdy to: Cookies Band, Dejw, Dawid Kwiatkowski oraz Wilki.

Na tegoroczne dożynki w Radawcu dojedziemy także komunikacją miejską. Sprawdź szczegóły: Darmowe autobusy na dożynki w Radawcu 2022. Rozkład linii RAD na niedzielę 11 września

Dożynki wojewódzkie Radawiec 2022 – godzinowy program wydarzenia

NIEDZIELA – 11 WRZEŚNIA

11:00 Korowód wieńcowy i powitanie delegacji wieńcowych
12:00 Uroczysta msza święta
13:15 Obrzęd dożynkowy i ceremoniał dzielenia się chlebem
14:00 Przemówienia okolicznościowe, wręczenie medali oraz rozstrzygnięcia konkursów wieńcowych
17:00 Cookies Band (przeboje m.in. Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego)
18:00 Dejw
19:00 Dawid Kwiatkowski
20:30 Wilki

Sprawdź aktualną listę dożynek i festynów z okazji święta plonów w województwie lubelskim. Kliknij tutaj — dożynki w województwie lubelskim.

Dożynki Wojewódzkie w Radawcu 2022 - godzinowy program
Dożynki Wojewódzkie w Radawcu 2022 – godzinowy program

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.