Dożynki Powiatowe Stary Uścimów 2022. Wystąpią: Video, Discoboys, Skolim, Menelaos

Dożynki powiatowo-gminne Stary Uścimów 2022
Dożynki powiatowo-gminne Stary Uścimów 2022 | materiały organizatora

W niedzielę 4 września w Starym Uścimowie odbędą się Dożynki Powiatu Lubartowskiego 2022. Na scenie dla publiczności wystąpią: Video, Discoboys, Skolim i Menelaos.

Dożynki Powiatowe w Starym Uścimowie 2022

Dożynki powiatu lubartowskiego odbędą się 4 września (niedziela) 2022 r. na stadionie LKS „Arena” w Starym Uścimowie. Impreza będzie miała charakter dożynek powiatowo-gminno-parafialnych. Organizatorzy nie zdradzili jeszcze pełnego programu wydarzenia, ale już wiadomo, że dla publiczności wystąpią tacy artyści jak: Video, Discoboys, Skolim i Menelaos.

Sprawdź aktualną listę dożynek i festynów z okazji święta plonów w województwie lubelskim. Kliknij tutaj – dożynki w województwie lubelskim

Dożynki powiatu lubartowskiego Stary Uścimów 2022
Dożynki powiatu lubartowskiego Stary Uścimów 2022 | materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.