Dożynki i festyny w weekend 8-10 września 2023. Przegląd imprez w województwie lubelskim

Zestawienie imprez dożynkowych i festynów w województwie lubelskim na weekend 8-10 września 2023
Zestawienie imprez dożynkowych i festynów w województwie lubelskim na weekend 8-10 września 2023 | materiały organizatorów

Przed nami kolejny weekend wypełniony dożynkami i festynami w województwie lubelskim. Przygotowaliśmy przegląd imprez na weekend 8-10 września 2023. Gdzie się wybrać i kto wystąpi? Sprawdź poniżej.

Dożynki i festyny w województwie lubelskim 8-10 września 2023

Wrzesień to czas ostatnich imprez z okazji święta plonów, ale również czas organizacji festynów i innych wydarzeń. Organizatorzy imprez przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych i zapraszają wszystkich chętnych na darmowe koncerty znanych i lubianych artystów.

Co i gdzie będzie się działo w ten weekend? Jakie zespoły wystąpią na poszczególnych imprezach? Poniżej znajdziecie zestawienie wydarzeń, które odbędą się w weekend 8-10 września 2023 r. w województwie lubelskim.

Aby poznać szczegóły dotyczące poszczególnych imprez, kliknijcie czerwony napis przy nazwie imprezy.

Dożynki powiatowe: 8-10 września 2023

Powiat Lubartowski

Dożynki gminne: 8-10 września 2023

Gmina Chodel

Gmina Radzyń Podlaski

Gmina Nowodwór

Gmina Wólka

Festyny: 8-10 września 2023

Kazimierz Dolny

Gmina Łaziska

Gmina Komarów-Osada

Gmina Fajsławice

Gmina Potok Górny

Lublin

Puławy

Zobacz także: Lublin na weekend 8-10 września 2023 r. Darmowe śniadanie, foodtrucki, przejazdy sportowymi autami, święto chleba

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.