Dowiedzieli się, że może mieć narkotyki. Policjanci zapukali do domu 20-latka

68 141178
Marihuana w domu 20-latka z gminy Rejowiec | fot. KMP Chełm

Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę 20-latkowi z gminy Rejowiec. Posiadali informacje, że może mieć narkotyki. Zapukali do jego drzwi z samego rana.

Do zdarzenia doszło we wtorek w jednym z mieszkań na terenie gminy Rejowiec w powiecie chełmskim. Policjanci z komisariatu w Rejowcu złożyli niezapowiedzianą wizytę w domu 20-latka. Posiadali informację, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków.

Kiedy funkcjonariusze zapukali w porannych godzinach do domu 20-latka, młody mężczyzna był zaskoczony ich wizytą. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez niego znaleźli susz marihuany. Narkotyki były schowane w szafce w plastikowym woreczku.

Zabezpieczona ilość narkotyku mogła posłużyć do uzyskania około 84 ,,działek”. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.