Dostała cios nożem, kiedy próbowała rozdzielić przepychających się pod sklepem mężczyzn. Policjanci zatrzymali 34-latka

Radiowóz policji na sygnałach świetlnych
Radiowóz policji na sygnałach świetlnych | fot. Dominik Wąsik

Kobieta próbowała rozdzielić przepychających się mężczyzn pod jednym ze sklepów w Lublinie. W pewnym momencie 34-latek sięgnął za nóż i ugodził kobietę w brzuch. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Dźgnął kobietę w brzuch

Do zdarzenia doszło w niedzielę (18.02) w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Pod sklepem spożywczym pojawił się pobudzony mężczyzna. W pewnym momencie wszczął sprzeczkę z innym mężczyzną. Po chwili między mężczyznami doszło do przepychanki.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kobieta próbowała rozdzielić przepychających się mężczyzn. W pewnym momencie pobudzony mężczyzna chwycił za nóż i ugodził 48-latkę w brzuch. Po zdarzeniu sprawca uciekł. Mieszkanka Lublina z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

O sprawie zostali powiadomieni lubelscy policjanci. Na miejscu pojawili się technicy oraz kryminalni. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania sprawcy. Nad ranem 34-latek został zatrzymany przez kryminalnych z 2. komisariatu.

Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ wnioskuje do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Napastnikowi grozi do 20 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.