Domówka na 60 osób, 35 mandatów i 20 wniosków do sądu

light hands people party crowd dancing concert 1366x768 50299 e1410611741732

Blisko 35 mandatów karnych i ponad 20 wniosków o ukaranie do sądu to efekt głośnej i hucznej imprezy w jednym z mieszkań na ulicy Godebskiego w Lublinie.

W nocy dyżurny lubelskiej Policji został powiadomiony o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z bloków przy ulicy Godebskiego w Lublinie. Z mieszkania miała dochodzić głośna muzyka oraz śpiewy. Na miejsce zostały wysłane patrole z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie.

Gdy mundurowi weszli do mieszkania okazało się, że liczba uczestników imprezy jest prawie tak duża jak metraż lokalu. Po wylegitymowaniu okazało się, że w niewielkim mieszkaniu jest 60 osób. Policjanci nałożyli na uczestników imprezy blisko 35 mandatów karnych za zakłócanie ciszy nocnej. Ponadto wobec 20 osób, które odmówiły przyjęcia mandatu sporządzono wnioski o ukaranie do sądu.

fot. sxc.hu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.