Dom na Podwalu – Strefa Wellness w murach XVII-wiecznego obiektu i romantyczna kolacja na Wieży Trynitarskiej

Strefa Wellness w Domu na Podwalu
Strefa Wellness w Domu na Podwalu | fot. Marcin Tarkowski

Jakie jest najładniejsze miejsce na mapie Lublina? Ciężko powiedzieć, ponieważ pięknych, wartych odwiedzenia miejsc w tym malowniczym mieście zdecydowanie nie brakuje – potwierdzają to zresztą liczne grupy turystów, które corocznie je odwiedzają. Zdecydowanie jednak, do czołówki możemy zaliczyć Dom na Podwalu – zabytkowy kompleks, w którym przenocujesz, wypoczniesz, zorganizujesz bankiet i konferencję biznesową oraz spędzisz niezapomniane chwile z ukochaną osobą!

Perła lubelskiego renesansu w sercu miasta!

Dom na Podwalu
Dom na Podwalu | fot. Marcin Tarkowski

Dom na Podwalu – nazwa ta określa kompleks zabytkowych, kilkusetletnich obiektów. Oprócz tytułowego domu w jego skład wchodzi również zabytkowy kościół świętego Wojciecha. Jest to obiekt z bogatą i długą historią – kiedyś pełnił rolę siedziby dobroczynnego Bractwa Miłosierdzia i Bractwa św. Łazarza, dziś przede wszystkim jest to wysokiej klasy hotel z salami konferencyjnymi i świeżo otwartą Strefą Wellness.

Dom na Podwalu usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lubelskiego Starego Miasta – jest to więc idealna lokalizacja dla osób przyjezdnych, ponieważ większość lokalnych atrakcji turystycznych pozostaje na wyciągnięcie ręki. Oferta obiektu nie jest jednak skierowana wyłącznie do osób przyjezdnych – na miejscu zjemy pyszne dania kuchni tradycyjnej, zorganizujemy bankiet w jednej z tutejszych sal konferencyjnych oraz podładujemy akumulatory w świeżo otwartej Strefie Wellness.

Strefa Wellness w Domu na Podwalu
Strefa Wellness w Domu na Podwalu | fot. Marcin Tarkowski

Nowo otwarta Strefa Wellness w Domu na Podwalu

Niedawno została otwarta tutaj Strefa Wellness – SPA w murach zabytkowego obiektu. Obok typowych dla tego typu obiektów atrakcji takich jak sauny czy jacuzzi, realizowane są tutaj również masaże relaksacyjne i tak zwane rytuały odnowy.

Rytuał odnowy w Domu na Podwalu
Rytuał odnowy w Domu na Podwalu | fot. Marcin Tarkowski

Rytuały odnowy są połączeniem masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, prowadzonych przez kadrę wykwalifikowaną w dziedzinie odnowy biologicznej i fizjoterapii. Wszystko to odbywa się w zabytkowych murach obiektu, którego wnętrza zostały dostosowane do aktualnie panujących standardów, typowych dla wysokiej klasy placówek z sektora Health&Beauty.

Jacuzzi w Strefie Wellness Domu na Podwalu
Jacuzzi w Strefie Wellness Domu na Podwalu | fot. Marcin Tarkowski

Niezapomniane chwile na Wieży Trynitarskiej

Wieża Trynitarska w Lublinie to neogotycki zabytkowy obiekt, z którego rozpościera się rozległa panorama miasta. Budynek jest znany również jako Brama Trynitarska. W tym miejscu warto sypnąć ciekawostką – słowo „Brama” w nazwie obiektu pochodzi od faktu, że początkowo Wieża Trynitarska faktycznie była bramą klasztorną, by w końcu, po przebudowie, stać się pełnoprawną wieżą-dzwonnicą.

Historię tą możesz opowiedzieć ukochanej osobie, kiedy to w trakcie romantycznej kolacji, będziecie mieli okazję podziwiać kolorowe lubelskie kamienice z najwyższego punktu widokowego Lublina. Jak zorganizować takie spotkanie? Dom na Podwalu zaprasza do kontaktu poprzez media społecznościowe lub pod numerem 81 532 41 38.

Pokój w Domu na Podwalu
Pokój w Domu na Podwalu | fot. Marcin Tarkowski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.