Doglądał uprawy konopi indyjskich. Wtedy na nielegalną plantację weszli policjanci

Nielegalna plantacja marihuany w gminie Ułęż | fot. KPP Ryki

Ryccy policjanci natrafili na terenie gminy Ułęż na uprawę konopi indyjskich. Mundurowi zatrzymali jej właściciela, 35-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W niedzielne popołudnie kryminalni z komendy w Rykach pojechali na jedną z posesji na terenie gminy Ułęż. Policjanci ustalili, że może znajdować się tam nielegalna plantacja konopi indyjskich.

W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili blisko 100 krzaków konopi o wysokości około dwóch metrów. Na gorącym uczynku pielęgnacji roślin funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu ryckiego.

Zatrzymany mężczyzna twierdził, że konopie hodował na własny użytek. W poniedziałek wobec 35-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Najbliższe dwa miesiące „plantator” spędzi za kratkami.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.