Do tego serialu Netflixa zdjęcia kręcono w Lublinie. Jest data premiery

Serial „Dziewczyna i kosmonauta” realizowany w Lublinie
Serial „Dziewczyna i kosmonauta” realizowany w Lublinie | fot. Netflix, LuLu Production

Serial „Dziewczyna i kosmonauta”, do którego zdjęcia były realizowane w listopadzie 2021 r. w różnych częściach Lublina, ma zadebiutować w lutym na platformie Netflix. W rolach głównych: Vanessa Aleksander, Jędrzej Hycnar i Jakub Sasak.

Kilka zdań o serialu i data premiery na Netflixie

Fabuła serialu „Dziewczyna i kosmonauta” to historia dwóch pilotów samolotu F-16, przyjaciół Nikodema i Bogdana, konkurujących o to, który z nich poleci w kosmos, ale także o względy pięknej kobiety – Marty. Rywalizację w zakresie lotu w kosmos wygrywa Niko. Z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu czasu na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

Pierwszy z sześciu odcinków serialu będzie można zobaczyć już 17 lutego na platformie Netflix. Obraz był realizowany w naszym mieście w listopadzie 2021 r. Sceny były kręcone na ul. Północnej, Tramencourta, Grottgera i na al. Racławickich. Już wtedy było wiadomo, że zdjęcia są realizowane do produkcji Netflixowej.

„Z powodu restrykcyjnej polityki Netflix informacje o realizacji filmu w Lublinie nie mogły być wcześniej publikowane” – mówi Izolda Boguta z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

„Dziewczyna i kosmonauta” – obsada i twórcy

Za reżyserię serialu „Dziewczyny i kosmonauty” odpowiada Bartosz Prokopowicz, a scenariusz jest dziełem Agaty Malesińskiej. W rolach głównych znalazła się plejada polskich gwiazd: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Vanessa Aleksander, Magdalena Boczarska, Grzegorz Damięcki, Anna Cieślak oraz Jędrzej Hycnar. Producentem jest Lulu Production.

„Dziewczyna i kosmonauta” – zwiastun

Pod koniec stycznia Netflix podzieli się oficjalną zapowiedzią serialu. Pierwszy zwiastun „Dziewczyny i kosmonauty” możecie obejrzeć poniżej:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.