Do szpitala zgłosił się pacjent z łożyskiem na przyrodzeniu. Pomogli strażacy

szpitalny oddział ratunkowy SOR
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na ich pomoc zawsze można liczyć. Strażacy uratowali z opresji mężczyznę, który miał wstydliwy problem. W metalowym łożysku utknęło mu przyrodzenie. Potrzebny był specjalistyczny sprzęt.

Do nietypowego zdarzenia doszło w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Strażacy dostali nietypowe zgłoszenie. O pomoc prosił ich personel szpitala w Świnoujściu. Na SOR trafił mężczyzna w wieku 50-60 lat z poważnym problemem. Przyrodzenie utknęło mu w metalowym łożysku.

Prawdopodobnie był to wynik eksperymentowania z dość amatorskim gadżetem erotycznym. Starszy mężczyzna nałożył sobie na penisa łożysko, które zacisnęło się na spuchniętym organie i nie dało się zdjąć. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Na szczęście akcja strażaków zakończyła się sukcesem, a męskość pacjenta została uratowana. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące akcję ratowniczą.

Źródło: iswinouscie.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.