Do Straży Miejskiej zadzwoniła kobieta z prośbą o zrobienie zakupów. Tego się nie spodziewała!

straż miejska lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Epidemia koronawirusa zmieniła rzeczywistość, w której żyjemy. Nowe procedury i ograniczenia sprawiły, że osoby starsze o wiele bardziej niż zwykle potrzebują regularnego wsparcia i pomocy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 12 kwietnia. Do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwoniła starsza, niepełnosprawna mieszkanka Lublina. Kobieta poprosiła o pomoc w zrobieniu i dostarczeniu do jej mieszkania zakupów.

„Strażnicy z własnych pieniędzy zrobili zakupy spożywcze i dostarczyli je do miejsca zamieszkania zgłaszającej, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności” – informuje Robert Gogola, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Lublinie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.