Do stolicy w 30 minut. Duże zainteresowanie lotami między Lublinem a Warszawą

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

Uruchomione ponownie, miesiąc temu, połączenie między Lublinem a Warszawą cieszy się dużym zainteresowaniem. Rejsy do stolicy są realizowane sześć dni w tygodniu.

Pasażerowie, którzy korzystają z połączenia do Warszawy podkreślają, że sam lot z lubelskiego lotniska trwa tylko ok. 30 minut. To bez porównania krócej niż jazda samochodem na lotnisko Chopina, nawet uwzględniając modernizację krajowej drogi nr 17 łączącej Lublin z Warszawą.

Loty z Lublina do Warszawy realizowane są sześć dni w tygodniu, codziennie oprócz soboty. Samoloty z Portu Lotniczego Lublin startują o godzinie 5:40, przylot na lotnisko Chopina o 6:30. Połączenie powrotne z Warszawy odbywa się o 23:10 – lądowanie na lubelskim lotnisku tuż przed północą, o godz. 23:55.

Połączenia pomiędzy Lublinem a Warszawą są obsługiwane przez samoloty Bombardier Q400 z floty Polskich Linii Lotniczych LOT.

Loty z przesiadką w Warszawie

Korzystając z porannego połączenia do Warszawy, mieszkańcy województwa lubelskiego z powrotem mają możliwość dotarcia, już po 4 godzinach od startu samolotu w Lublinie do np. Dusseldorfu. Podobny czas zajmie podniebna podróż do innego niemieckiego miasta – Frankfurtu.

Wygodne są również połączenia do polskich miast. Popularnym wśród pasażerów kierunkiem krajowym jest np. Szczecin, do którego lot z Lublina, z przesiadką w Warszawie, trwa zaledwie 2 godziny 50 minut. Podobnie z Gdańskiem czy Wrocławiem.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.