Do regionu wkroczył dostawca najszybszego Internetu światłowodowego w Polsce

800x600 Pelna swoboda spotted min

W województwie lubelskim ruszyła budowa otwartej sieci światłowodowej, realizowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Na terenach objętych projektem, swoje usługi dostarczać będzie firma INEA.

W pierwszej kolejności, z najnowszych technologii światłowodowych umożliwiających dostęp do Internetu oraz telewizji HIWAY, będą mogli skorzystać między innymi mieszkańcy gminy Głusk, Jabłonna, Niemce, Strzyżewice i Ostrów Lubelski.

INEA to dostawca najszybszego Internetu światłowodowego w Polsce. Potwierdza to trzykrotne zwycięstwo w rankingu Speedtest.pl w roku 2017, 2018 oraz 2019.

Światłowód wyglądem przypomina włos. Wykonany jest z włókna szklanego i wykorzystuje wiązkę światła do transmisji danych, a jego zalety są niepodważalne.

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać usługi światłowodowe INEA:

  • symetryczny Internet z równą prędkością pobierania i wysyłania,
  • rewolucyjna oferta telewizji HIWAY dająca pełną swobodę,
  • niezawodna transmisja danych,
  • dostępność nie zależy od pogody,
  • stabilne i bezpieczne łącze.

Kolejny raz wyznaczamy kierunek rozwoju usług telekomunikacyjnych. Tym razem poszliśmy o krok dalej, wprowadzając rewolucyjną ofertę telewizji HIWAY, dającą pełną swobodę. Jak to działa?

Wraz z Internetem światłowodowym INEA uruchomisz telewizję HIWAY oraz będziesz mógł w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć paczki kanałów tematycznych (np. z kanałami dziecięcymi czy sportowymi), kanałów premium (np. CANAL+, Eleven Sports) i wiele innych. Jest ich aż 14 do wyboru.

Grafika Telewizja

Zasada jest prosta. Zaczyna się Ekstraklasa albo skoki narciarskie? Włączasz kanały sportowe i oglądasz je tak długo, jak tylko chcesz. Masz wnuki na wakacje? Aktywuj na miesiąc paczkę kanałów dziecięcych. Oglądasz nowy serial na HBO? Włącz paczkę HBO + HBO GO do końca sezonu Twojego ulubionego serialu.

Funkcje HIWAY TV to także nowy sposób oglądania, dzięki któremu użytkownicy nie tracą czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów. Mogą oni uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego z listy, sprzed nawet 7 dni a film, serial czy mecz mogą włączyć od początku, kiedy mają na to ochotę.

Każdego dnia w INEA dbamy o to, żeby dostarczać nasze niezawodne usługi. Wszystko po to, żeby ułatwić naszym klientom bycie online i swobodne dopasowanie życia do nowych zasad.

Swoboda w INEA to również telefonia komórkowa. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE za 24,90 zł, a w opcji bez przywiązania za 29,90 zł.

Bez przywiązania w INEA można też wybrać telefonię stacjonarną w cenie 14,90 zł. W pakiecie z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery stacjonarne i komórkowe oraz na numery stacjonarne do większości krajów UE, USA i innych.

Najlepsze usługi to te, które naturalnie dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Nie zwlekaj! Sprawdź konfigurator na inea.pl i stwórz własny pakiet usług światłowodowych INEA.

Infolinia: 61 222 22 88

Przedstawiciel handlowy: 576 680 695

Czarny HEADER ŚWIATŁOWÓD

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.