Do której otwarte sklepy w piątek 5 stycznia? Godziny otwarcia sklepów przed świętem Trzech Króli

kaufland
Kaufland | fot. Dominik Wąsik

W piątek 5 stycznia, dzień przed świętem Trzech Króli, godziny otwarcia niektórych sklepów mogą być dłuższe niż zazwyczaj. Jest to szansa dla klientów, aby zrobić wszystkie potrzebne zakupy w wygodny sposób. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie sklepy będą mieć przedłużone godziny otwarcia, dlatego warto sprawdzić je przed wyjściem na zakupy, aby uniknąć nieporozumień.

Godziny otwarcia sklepów w piątek 5 stycznia 2024

W piątek 5 stycznia, dzień przed świętem Trzech Króli, godziny otwarcia sklepów mogą być nieco inne niż zazwyczaj. Niektóre sklepy będą miały przedłużone godziny otwarcia, aby umożliwić klientom zrobienie wszystkich potrzebnych zakupów, ponieważ przed nami 2 dni wolne od handlu. W sobotę 6 stycznia i niedzielę 7 stycznia duże sklepy i markety będą zamknięte.

Jeśli planujesz wybrać się na zakupy 5.01, warto sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych sklepów, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Warto również zaplanować zakupy z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że zdążysz kupić wszystko, co potrzebne pierwszy weekend stycznia.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje, do której godziny są otwarte sklepy w piątek 5 stycznia 2024.

Dla wygody klientów Biedronka wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów. Prawie 2200 placówek sieci dzień przed świętem Trzech Króli będzie czynnych do godz. 23:30. Sklepy Lidl będą otwarte w standardowych godzinach do 22:00.

Auchan w piątek 5 stycznia będzie otwarty do godziny 22:00. W przypadku hipermarketów Carrefour to będą one czynne do godz. 22:00, lecz decyzja o wydłużeniu godzin otwarcia zależą od indywidualnej decyzji sklepów.

Sklepy Kaufland tego dnia będą otwarte w zależności od lokalizacji do godz. 22:00 lub 23:00. Do 22:00 będą czynne sklepy Netto. Do tej samej godziny otwarte będą sklepy Dino. Natomiast sklepy sieci Aldi i Stokrotka będą otwarte do godziny 22:00.

W przypadku hurtowni Selgros i Makro będą one otwarte do godz. 22:00. Sklepy Żabka 5 stycznia będą otwarte w standardowych godzinach, czyli do 23:00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.