Do której otwarte sklepy w sobotę 30 grudnia? Godziny otwarcia sklepów przed sylwestrem

Lidl
Lidl | fot. Dominik Wąsik

W sobotę 30 grudnia 2023, dzień przed sylwestrem, godziny otwarcia niektórych sklepów mogą być dłuższe niż zazwyczaj. Jest to szansa dla klientów, aby zrobić wszystkie potrzebne zakupy na sylwestra w wygodny sposób. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie sklepy będą mieć przedłużone godziny otwarcia, dlatego warto sprawdzić je przed wyjściem na zakupy, aby uniknąć nieporozumień.

Godziny otwarcia sklepów w sobotę 30 grudnia 2023

W sobotę 30 grudnia, dzień przed sylwestrem, godziny otwarcia sklepów mogą być nieco inne niż zazwyczaj. Niektóre sklepy będą miały przedłużone godziny otwarcia, aby umożliwić klientom zrobienie wszystkich potrzebnych zakupów na sylwestra.

Jeśli planujesz wybrać się na zakupy 30.12, warto sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych sklepów, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Warto również zaplanować zakupy z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że zdążysz kupić wszystko, co potrzebne na imprezę sylwestrową.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje, do której godziny są otwarte sklepy w sobotę 30 grudnia 2023.

Dla wygody klientów Biedronka utrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania swoich sklepów. Prawie 2200 placówek sieci dzień przed sylwestrem będzie czynnych do godz. 23:30. Sklepy Lidl będą otwarte w zależności od lokalizacji do godziny 22:00 lub 23:30.

Auchan w sobotę 30 grudnia będzie otwarty w większości przypadków do godziny 23:00. W przypadku hipermarketów Carrefour to będą one czynne o godzinę dłużej, czyli do godziny 23:00, lecz decyzja o wydłużeniu godzin otwarcia zależą od indywidualnej decyzji sklepów.

Sklepy Kaufland tego dnia będą otwarte w zależności od lokalizacji do godz. 22:00 lub 23:00. Do 23:00 będą czynne sklepy Netto. Do tej samej godziny otwarte będą sklepy Dino. Natomiast sklepy sieci Aldi i Stokrotka będą otwarte do godziny 22:00.

W przypadku hurtowni Selgros będą one otwarte do godz. 23:00, a Makro do 22:00.

Sklepy Żabka 30 grudnia będą otwarte w standardowych godzinach, czyli do 23:00.

Zobacz także: Sklepy w sylwestra 2023. Godziny otwarcia 31 grudnia: Biedronka, Lidl, Kaufland

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.