Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku. Koncerty Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku. Koncert Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku. Koncert Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego | materiały prasowe

Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się 9 października w Kraśniku. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. półmaraton, gry i zabawy dla najmłodszych, oraz koncerty Dawida Kwiatkowskiego i Roksany Węgiel.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich Kraśnik 2022

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. W województwie lubelskim wydarzenia towarzyszące imprezie odbędą się 9 października w Kraśniku. Poniżej program zaplanowanych wydarzeń i atrakcji.

NIEDZIELA – 9 PAŹDZIERNIKA

VII Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów | Zalew Kraśnicki
11:00 Start półmaratonu
13:00 Biegi dla dzieci i młodzieży
14:00 Ceremonia wręczenia nagród

Miasteczko Europejskie | MOSiR Boisko
14:00-17:30 Strefa gier i zabaw, pokazy magii, konkursy wiedzy o UR dla dzieci, quizy, zabawy integrujące, stoiska wystawiennicze beneficjentów RPO WL

Koncert gwiazd | MOSiR Boisko
16:30 Koncert Roksany Węgiel
18:00 Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Wszystkie atrakcje oraz wstęp na koncerty jest bezpłatny. W przypadku złej pogody miasteczko europejskie zostanie przeniesione do Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku. Koncert Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego - program
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku. Koncert Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego – program | materiały prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.